Agnė Dargienė

Agnė Dargienė (gim. 1982) – gimiau ir užaugau Žemaitijoje. Baigusi Kaltinėnų A. Stulginskio vidurinę mokyklą, išvykau studijuoti į Kauną. Ten likau ir po studijų – įgijau pirmosios darbinės patirties, sukūriau šeimą, susilaukiau dukters. Kaunas mane prisijaukino, tai mano antrieji namai. Kaskart jame lankydamasi džiaugiuosi susitikimais su studijų draugais, didžiuojuosi, kad iki šiol palaikome ryšius ir dabar jau bendraujame šeimomis.

Į Vokietiją su šeima atvykome 2012m. smalsumo vedini ir ieškodami naujų karjeros galimybių. Praktiškai iškart prisijungėme prie Štutgarto lietuvių bendruomenės. Mums yra labai svarbu palaikyti lietuvišką ryšį. Džiaugiamės tarp bendruomenės narių susiradę naujų draugų, bendraminčių.

Valdybos narė esu nuo 2014 m. Nors iš pradžių buvo gan sudėtinga, bet nesu iš tų, kuri iškart nuleidžia rankas – tikiu žmonėmis, tikiu jų sąmoningumu, todėl visada stengiuosi pozityviai mąstyti, visus iššūkius priimu kaip gerąsias gyvenimo patirtis. Džiaugiuosi galėdama bendruomenėje pritaikyti savo asmeninius bei  profesinius sugebėjimus, tikiu, kad tai padės bendruomenei tapti dar atviresnei, matomesnei ir gausesnei.