LTeam – krepšinis Štutgarte

LTeam naujienos
Sveiki gyvi!!! LTeam grįžta su griausmu į eterį!!!! 🏀🏀🏀 Dingom žiemos miegui? Nieko panašaus 🙂 Pradėję savo veiklą 2017 m. ją sėkmingai tęsiame ir daug žadančiais 2018 metais.

Kartu trumpai apžvelkime kas naujo įvyko nuo paskutinio mūsų posto? Pradėsiu nuo svarbiausio dalyko tai yra sporto salės. Vasarą smagiai žaisdavome susiburę lauke, deja, žiema mus iš lauko aikštelės išvijo todėl atkakliai ieškojome patalpų. Radome!! ir nuo šiol turime puikią sporto salę mūsų krepšinio vakarams. Sekanti puiki naujiena komandos pagausėjimas!!! Labai ačiū visiems naujai prisijungusiems!!!

Tiek gerų naujienų , atrodo, nieko nebetrūksta?… Tikrai ne. Trūksta TAVĘS!!!! Noriu padrąsinti ir raginu prisijungti prie mūsų. O mes, tai 2017m vasarą susibūręs krepšinio mėgėjų kolektyvas, kuris trečiadieniais ir penktadieniais smagiai leidžia laiką krepšinio aikštelėje. Visi susitikimai iki šiol buvo koordinuojami per Whatsappo grupę, bet jau nuo dabar apie visas įvyksiančias treniruotes bus galima sužinoti tiesiogiai per  LTeam facebooko grupę. O pabaigai paprašysime, kad absoliučiai dėl visų iškilusių klausimų kreipkitės asmenine žinute. Užtikriname, kad  bus atsakyta į visus jums rūpimus klausimus. Tiek naujienų šiam vakarui. Nepamirškite spustelti ties mygtuku "Sekti" taip visas naujienas gausite pirmieji!!!

Gero sekmadienio vakaro ir iki sekančio susitikimo apie kurį sužinosite jau netrukus.

Ši naujiena buvo paskelbta Štutgarto lietuvių bendruomenės Facebook paskyroje.
Prisijunk prie mūsų @StutgartoLietuviai!