2-ąjį gimtadienį atšventė Štutgarto L-Team krepšinio komanda

Saulėtą paskutinę birželio popietę triukšmingai savo 2-ąjį gimtadienį atšventė Štutgarto L-Team krepšinio komanda. Komandos pasveikinti bei jos palaikyti atvyko ne tik gausus būrys tautiečių bei krepšinio sirgalių, bet ir visa ,,Aidijos“ choristų komanda, kuri svečiuodamasi ne tik mus džiugino skambiomis giesmėmis, bet ir kartu su gimtadienio kaltininkais išmėgino savo jėgas krepšinio aikštelėje. Gimtadienio garbei buvo surengtas krepšinio 3×3 turnyras, kur dalyvavo net 7 komandos. Kol krepšininkai plušo dėl turnyro taurės, vieni svečiai mėgavosi saulės voniomis, kiti pavėsyje pleškino barbekiu, kurių malonūs kvapai kuteno ne vienam nosį ir traukte traukė artyn paragauti sultingų kepsnių, kiti alų vežė, dar kiti užkandžius mikliais pirštukais ruošė, o treti maloniai šnekučiavosi ir aptarinėjo, kokia puiki šventė pavyko, bet visi kartu vis nenuleisdavo akių nuo krepšininkų, kurių rezultatais visi buvo patenkinti. Šaunuoliai vyrai, net spiginanti saulė nesutrukdė siekti pergalės. Pralaimėjusių nebuvo, bet geriausią tarp geriausių būtų galima paminėti LT-Ensingen komandą, kuriai ir atiteko turnyro taurė. Tritaškių metime karūną pelnė Juozas Vasiliauskis. Taip pat pagyrimo bei liaupsių nusipelnė komandos-tai MKD (spontaniškai susibūrusi komanda, kurios sudėtyje žaidė ir Reporteriai Vokietijoje D. Š.), LTeam-Kadagys, Dream Team, Aidija,, LTeam organizatoriai, Naktiniai klajūnai. Visų veiduose spindėjo šypsenos, o tai –ženklas, kad visi visi-tiek maži, tiek dideli buvo puikios nuotaikos, kurią dar praskaidrino ir nuotaikingas koncertas, kur ,,vežančiomis“ dainomis mus linksmino ne tik Justė, Juozas bei Jonas, bet ir šaunūs ,,Aidijos“ svečiai, kurie, kaip sakė mūsų senoliai, tinka tiek prie pečio, tiek prie svečio. 
Gimtadienio organizatoriai Karolis Genutis bei Juozas Vasiliauskis nuoširdų ačiū taria visiems, padėjusiems surengti tokią šaunią gimtadienio šventę, o šventės svečiams ,,Aidijai“ ne tik žemai lenkiamės, bet ir laukiame kuo greičiau vėl mus aplankyti, taip pat nuoširdus ačiū Reporteriams Vokietijoje Dariui ir Jurgitai, kurie operatyviai dalijasi mūsų naujienomis, mūsų šauniems savanoriams, kurie ne tik padėjo suruošti gimtadienio fiestą, bet ir susitvarkyti po šventės.
Šventė baigėsi, geso vakaro žaros, o Juozas ir Karolis dar iki vėlyvo vakaro rinko tai, kas liko iš po beprotiško gimtadienio ir į didžiulius maišus kišo šventės likučius. Iki susitikimo, mielieji, trečiajame L-Team komandos gimtadienyje! Jūs nerealūs!